Selim Evden Eve Nakliyat

Kars Selim Nakliyat Firması

Selim Şehirlerarası Nakliyat

Eğitim, iş değişikliği ya da çeşitli nedenlerden dolayı evinizi ve ya işinizi başka bir şehre taşımak zorunda kaldığınızda profesyonel bir adres ile çalışmak isterseniz firmamızı arayabilirsiniz. Şehirlerarası nakliyat alanında uzman olan firmamız uzun mesafelerde dahi eşyalarınızı sorunsuz bir şekilde taşıyabilecek ve stres yaşamanızı engelleyecektir. Eşyalarınızın miktarını görerek şehirlerarası yolculuk sırasında hasarsız bir şekilde taşınabilmesi için araç temin edecek olan firmamız eşyalarınızı sıkıştırarak ve ya uzun yolculuklara çıkamayacak araçlarla taşımayacaktır. Bu sayede gönül rahatlığı içerisinde eşyalarınızı bize emanet edebilir ve eşyalarınızın başka şehre taşınması konusunda güveneceğiniz bir adresin varlığını hissedebilirsiniz.

Eşyalarınızı taşınabilir hale gelmesi için önceden paketleyecek olan personellerimiz, bütün eşyalarınızı kırılmayacak ve dışarıdan hasar almayacak şekilde paketleyecektir. Paketlemede ise kaliteli ve kolay kolay yıpranmayacak ürünler tercih etmektedir. Bütün eşyalarınız araca düzgün bir şekilde yerleştirilecek ve sorun yaşamadan gideceği noktaya hareket edecektir. Personellerimizin her biri alanında eğitim almış olup yıllardır bu sektör içerisinde çalışan kişilerden oluşmaktadır. Yolculuk sırasında olası kazalara, afet gibi durumlara karşı firmamız tarafından sigortalı nakliyat hizmeti de sunulmaktadır.

Selim Evden Eve Nakliyat

Ev eşyalarının taşınması zaman zaman zor konulardan biri olabilir. Çünkü ev eşyalarının miktarı fazla olabildiği gibi kırılacak eşyalar ya da manevi değeri olan eşyalarda genellikle ev eşyalarının içerisinde bulunmaktadır. Evden eve nakliyat sırasında insanların hayatlarında önemli bir yeri olan ev eşyaları taşındığı için daha dikkatli olmak ve hasarsız bir şekilde bu eşyaları taşımak esastır. Firmamızda bu konuda gerekli özeni gösteren kişilerden oluşmaktadır. Eşyalarınızı dikkatli bir şekilde taşıyacak olan personellerimizin her biri eşyaların nasıl taşınacağı ve araca nasıl yerleştirileceği gibi konularda bilgi sahibi olup yıllardır bu sektörün içerisinde bulunan insanlardan oluşmaktadır.

Ev eşyalarınız özenli bir şekilde paketlenerek taşınmaya hazır hale getirilecektir. Ayrıca bütün eşyalarınız isteğinize göre asansörlerle ya da personellerimiz ile taşınmaya başlayacaktır. Eşya miktarınıza uygun olan araçlarla taşıma işlemi gerçekleştirileceği gibi bütün eşyalarınız kırılabilir durumda olanlar, elektronik eşyalar ve mobilyalar gibi sınıflandırmalar ile araca yerleştirilecektir. Hasarsız ve sorunsuz bir şekilde eşyalarınızın taşınmasını istediğinizde sizde firmamızı arayarak bilgi sahibi olabilir ve eşyalarınızı güvenli ellere teslim edebilirsiniz.

Selim Nakliyat

Nakliyat firmalarının sayısının artması ile birlikte bu sektörde kaliteli işler çıkaran firmalar ile bu işi sadece maddi çıkarlar için yerine getiren firmalar karışmaya başladı. Taşınacak olan çoğu kişi alanında gerçekten başarılı ve müşterilerine önem veren firmalar aramaya yöneldi. Bu anlamda müşterilerimizin beklentilerine önem veren firmamız başarılı çalışmalara imza atabilmek ve müşterilerine güven verebilmek adına var gücü ile çalışmaktadır. Daha iyi bir hizmet sunmak isteyen firmamız evden eve nakliyat, ofis taşımacılığı, sigortalı nakliyat gibi pek çok alanda kendini geliştirmeye devam etmektedir.

İhtiyaç duyduğunuz her alanda yanınızda olmayı hedefleyen firmamız prestij sahibi ve kurumsal bir kimlikle hizmet vermektedir. Selim’ta başarılı bir nakliyat firması ile çalışmak istediğinizde bize bir telefonla ulaşabilirsiniz. Profesyonel ekibimizle kapınıza kadar gelecek olan firmamız uygun fiyatlı seçenekler ve garantili hizmetleri ile sizlere yardımcı olmaya çalışacaktır.

Selim Asansörlü Nakliyat

Firmamız yüksek katlardaki taşınma serüvenini mutlu sonla bitirmek adına asansörlü nakliyat hizmeti de vermektedir. Yıllardır merdivenlerde yaşanan eşya sürüklemesine bir son veren bu uygulama ile eşyalarınız yüksek katlara güvenli bir şekilde çıkarılmaktadır. Ayrıca bina sakinlerini rahatsız etmeyen bu uygulama sayesinde apartmanların içerisinde bulunan asansörler kullanılmadığı için asansör arızaları da yaşanmamaktadır.

Nakliyat personellerinin temposunu düşürmeden aynı hızla çalışmalarına devam etmelerini saplayan asansörlü nakliyat hizmeti aynı zamanda zamandan kazanç elde etmeyi de sağlamaktadır. Birkaç saatte bitirilecek olan işler hemen hemen yarıya düşerek büyük bir zaman kazancı elde edilmektedir. Asansörlü nakliyat hizmetinde ayrıca daha az kişi ile daha fazla iş görülmektedir. Kişi sayısının düşmesi ise nakliyat maliyetlerinin de düşmesine yardımcı olmaktadır. Firmamız oldukça uygun fiyatlı bir şekilde sizlere hizmet vererek asansörlü nakliyat çalışmasını ayağınıza kadar getirmektedir. En ağır eşyalarınız, mobilyalarınız, elektronik cihazlarınız ve daha fazlası sizler için firmamız tarafından asansörlü nakliyat ile koruma altına alınmaktadır. Başarılı bir nakliyat firması arıyorsanız biz buradayız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir