Kars Şehir İçi Nakliyat

Ofis ya da ev taşımacılığı hizmeti almak isteyen kişilerin ya da şirketlerin dikkat etmesi gereken pek çok unsur bulunmaktadır. Bu unsurlara dikkat edilmesi eşyaların daha güvenli ve hızlı bir şekilde taşınmasına olanak sağlamaktadır. Öncelikle hizmet alacak kişilerin alelade kişilerden değil, kurumsallaşmış ve nakliye sertifikasına sahip profesyonel kurumlardan yardım alması gerekmektedir. Bu kurumların belirlenmesi sırasında da yardım alınacak kuruluşun referansları gözden geçirilmelidir. Unutulmamalıdır ki firmanın referanslarının güçlü olması iyi bir nakliyat hizmetinin gerçekleşmesi olasılığını artırmaktadır. Referansın yanında firmanın kullandığı araçlara da dikkat edilmelidir. Taşınma sırasında eşyaların zarar görmesine mahal vermeyecek seviyede donanımlı araçların şirketin filosunda olması gerekmektedir. Araçların yanında personellerin bilgisi, uzmanlığı ve iletişimi de daha iyi bir nakliyat hizmetinin alınmasına olanak sağlamaktadır. Kars merkezli hizmet veren Kars Nakliyat isimli nakliyat şirketimiz Kars şehir içi nakliyat olmak üzere çok farklı alanlarda nakliye hizmeti vermektedir.

Kars Şehir İçi Parça Eşya Taşımacılığı

Firmamızın vermiş olduğu şehir içi taşımacılık hizmetleri sırasında en çok tercih edilen opsiyonlardan birisi parça eşya taşımacılığıdır. Kars parça eşya taşımacılığı sırasında ofislere, evlere ya da depolara sayısı çok fazla olmayan eşyalar taşınmaktadır. Şirketimizdeki çalışanlar tarafından eşyaların boyutu ve sayısı belirlenmekte ve buna göre bir araç tahsis edilmektedir. Eşyaların kapladığı alana göre araç seçilmesi hem şirketimizin daha büyük araçlarla daha büyük işler yapmasına hem de müşterilerimizin daha az maliyetle nakliyat hizmeti almasına olanak sağlamaktadır. Şehir için parça eşya nakliyatı sırasında eşyaların tamamı kaliteli ambalajlarla paketlenmektedir.

Kars Şehir İçi Sigortalı Nakliyat

Şehir içi eşya taşımacılığı sırasında meydana gelebilecek sorunların maddi zararlara yol açmaması için firmamız tarafından nakliye edilen eşyaların tamamına sigortalama yapılmaktadır. Sigortalama öncesinde müşterimizden bir eşya listesi alınmakta ve bu eşyaların değerleri sigorta şirketi ve müşterimiz ile birlikte belirlenmektedir. Eşyaların fiyatının belirlenmesinin ardından sigorta belgeleri müşterilerimiz ve şirket yetkililerimiz tarafından imzalanmaktadır. Nakliyat sırasında meydana gelebilecek olası bir kaza sonucunda eşyaların maddi hasara uğraması olasılığı vardır. Bu olasılığın gerçekleşmesi durumunda Kars sigortalı nakliyat yapıldığı için müşterilerimizin tüm zararı karşılanmaktadır.

Müşteri Yorumları BİZDEN HİZMET ALAN MÜŞTERİLERİMİZİN YORUMLARI
Hiç yorum yok!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir