Paketleme Hizmeti

Eşyalarınızı En iyi şekilde paketleriz.

Kars Ekspres Nakliyat Kars ilinden  hizmet veren taşımacılık devi firmadır. Taşımacılıkta uzman ekipler ile çalışan Kars Ekspres Nakliyat geniş referans listesine sahip olup müşteri memnuniyetine verdiği önemi arz etmektedir. Taşımacılıkta geniş filosu ile hizmet sunan Kars Ekspres Nakliyat taşınacak eşyalara paketleme işlemi uygulayarak küçük eşyaları kolilere yerleştirmektedir. Bu sayede hem araç içinde uygun istifleme yapan İskenderun Ekspres Nakliyat hem de tüm eşyaların korunmasını sağlamaktadır. Asansör sistemini de müşterilerine sunan Kars Ekspres Nakliyat bu sayede hızlı ve güvenli nakliye sunuyor. Ayrıca Kars Ekspres Nakliyat sigortalı taşımacılık hizmeti ile ürünlerin taşınma sürecinde zarar görmesi durumlarını garanti altına almaktadır.

Kars Taşımacılığı  Kars şehrinde  hizmet veren nakliye firmalarından ayıran en büyük farkı ise kampanyalarıdır. Her dönem farklı kampanyalar sunan Kars Taşımacılığın şuan ki kampanyası devlet memurlarına %10 indirim fırsatıdır.

Kars Nakliyat & Taşımacılık eşyaların temiz ve düzenli taşınması konusunda yaptığı çalışmalar ile biliniyor. Taşınacak olan tüm eşyaları paketleyen Kars Nakliyat kıyafetleri dahi askıları ile kolilere yerleştirmektedir.