Müşteri Yorumları BİZDEN HİZMET ALAN MÜŞTERİLERİMİZİN YORUMLARI

10-01-2019   Müşteri Yorumları

Kars Nakliyat ile gerçekten de içiniz rahat bir nakliyat hizmeti alabilirsiniz. Neden diye sorarsanız, eşyalarınıza gerçekten çok önem vererek taşıyorlar. Paketleme ambalajlama işlemi olsun, eşyalarınıza özel araçlar olsun gerçekten eşyalarınızın güvenliği için ellerinden geleni yapıyorlar. Ben de evimi İzmir'e taşıdım ve eşyalarımı sorunsuz bir şekilde yeni evime getirdiler. Firma gerçekten nakliyat işini çok iyi yapıyor. Kaliteli nakliyat firması arıyorsanız benim samimiyetime inanın Kars nakliyat firmaları arasından en iyisi Kars Nakliyat :)


15-09-2018   Müşteri Yorumları

Firmanız ile Kars'tan Antalya'ya taşındım. Nakliyat başlamadan önce eşyalarımıza çok iyi bir paketleme ve ambalajlama işlemi uyguladıklarını gördüm. Eşyalarımıza özel araçları da varmış eşyaları da araçlara çok iyi şekilde yerleştirdiler. Ben ve eşim Antalya'daki yeni evimize taşınırken gerçekten içimiz çok rahat bir nakliyat hizmeti aldık. Kars Nakliyat firmasına bize bu hizmetlerinden dolayı çok teşekkür ederiz :)


06-08-2018   Müşteri Yorumları

Kars'taki evimi işimdeki tayin gereği Eskişehir'e taşıdım. Kars'ta şehir içi nakliyat hizmeti almıştım zaten firmanızdan o yüzden şehirler arası nakliyat talebimi de en iyi şekilde gerçekleştireceklerine inandım. Çünkü şehir içi nakliyat talebimi gerçekten çok iyi bir şekilde gerçekleştirmişlerdi. Umduğum gibi de oldu şehirler arası nakliyat alanında da bana üstün kalite de hizmet verdiler. Bir kaç hassas eşyam vardı onlara özellikle daha çok güvenlik önlemi alınmasını söyledim sağolsunlar iyi bir paketleme ve ambalajlama işlemi uyguladılar ve eşyalarım sorunsuz bir şekilde Eskişehir'e taşındı. Onlara gerçekten çok teşekkür ederim bu hizmetlerinden dolayı.


25-02-2018   Müşteri Yorumları

Kars Nakliyat ile arkadaşlarımın tavsiyesi üzerine tanıştım. Gerçektende tavsiye ettikleri kadar varmış. Sarıkamış ilçesinden Merkez'e taşınırken benim bu ev taşıma stresimi tamamen yok ettiler. Uygun fiyata eşyalarımı sorun bir şekilde yeni evime taşıdılar. Nakliyat süreci boyunca personelleri özel olarak dikkat edilmesi gerektiğini söylediğim eşyalarına gözleri gibi baktılar. Böyle nakliyat hizmeti veren firmaya bir yorum bir teşekkür az kalır. Arkadaşlarımın bana tavsiye ettiği gibi bende sizleri diğer arkadaşlarıma tavsiye edeceğim. Kars Nakliyat ile kaliteli bir hizmet alabilirsiniz arkadaşlar içiniz rahat olsun :))


1

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir